Fjallraven: plecak na miarę XXI wieku

Plecak Kankem marki Fjallraven, mimo że powstał w 1978 roku w Szwecji, dzisiaj jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej kupowanych na całym świecie. Jest zastosowanie, szeroka gama kolorów, a nawet kształt sprawiają, że z chęcią sięgają po niego zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Fjallraven kanken plecak do szkoły i nie tylko

Plecak Kanken od marki Fjallraven obecnie można kupić w licznych sklepach sportowych, a także internetowych np https://www.polarsport.pl/plecak-fjallraven-kanken-0.html. Został on wyprodukowany ponad 35 lat temu w Szwecji. Początkowo miał korygować wady postawy oraz zapobiegać skrzywieniom kręgosłupa u dzieci, które uczęszczały do szwedzkich szkół, jednak szybko jego rola znacząco się rozszerzyła. Dzisiaj z chęcią jest wybierany nie tylko przez dzieci w Szwecji, ale także osoby dorosłe na całym świecie. Można go bez problemu zabrać do szkoły, do pracy, a nawet na wycieczki i wyprawy trekkingowe.

fjallraven kanken plecak

Kanken plecak został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, to jest wytrzymałej tkaniny Vinylon. Jego zaletą jest zamek błyskawiczny komory głównej, niewielka komora w dolnej części plecaka oraz dwie boczne kieszenie na butelki z wodą. Ciekawostką jest także to, że posiada on wyjmowaną poduszkę do siedzenia.

Warto nadmienić także, że plecak marki Fjallraven jest wyposażony w proste paski na ramiona oraz wytrzymałe uchwyty na górze. Rzeczony plecak gwarantuje komfort noszenia, a także prostą sylwetkę.

Comments are closed.