Buty trekkingowe Salewa MTN Trainer 2 Mid GTX na górskie wyprawy

Buty trekkingowe Salewa MTN Trainer 2 Mid GTX są idealne w góry, jeśli poszukuje się solidnego buta, który chroni przed nierównym terenem i mokrymi warunkami. Najnowsza wersja butów od MTN oferuje to wszystko w wersji 3/4 z membraną, zapewniając przy tym wygodę i komfort użytkowania przez wiele godzin.

Co wyróżnia buty trekkingowe Salewa MTN Trainer 2 Mid GTX?

Buty trekkingowe Salewa MTN Trainer 2 Mid GTX (https://www.polarsport.pl/buty-salewa-mountain-trainer-2-mid-gore-texr.html) są wykonane z wysokiej jakości wodoodpornej membrany. Gore-Tex Performance Comfort to topowy model w świecie wodoodpornych laminatów. Posiada niezawodną ochronę przed cyrkulacją powietrza i jest trwały. Buty te są sznurowane wiązaniami wspinaczkowymi, które sięgają prawie do palców i czerpią inspirację z butów wspinaczkowych. Model ten wyposażony jest także w elastyczny kołnierz, który zwiększa komfort, szczególnie podczas wędrówek w dół. Duży wpływ na wygodę ma także konstrukcja podeszwy stopy. Wkładka zastosowana w modelu buta GORE-TEX Salewa MTN Trainer 2 Mid GTX to Multi Fit Footbed, która umożliwia dostosowanie objętości obuwia do własnych preferencji i parametrów stopy. Pod spodem znajduje się podeszwa środkowa z ekspandowanego poliuretanu o podwójnej gęstości, która zapewnia doskonałą amortyzację. Podeszwa wykonana jest z Vibram WTC 2, który zapewnia doskonałą przyczepność na każdym terenie.

salewa mtn trainer 2 mid gtx

Salewa, czyli produkty dla prawdziwych pasjonatów

Rozpoznawalna na całym świecie marka Salewa to symbol jakości i wygody czego bardzo oczekują wszyscy miłośnicy górskich wypraw. Obuwie Salewa MTN Trainer 2 Mid GTX przeznaczone są do aktywności na świeżym powietrzu w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Zapewniają długotrwałą wodoodporność z optymalną oddychalnością, i długotrwałą ochronę przed wilgocią, a także wygodne dopasowanie. Woda nie dostaje się do buta, a pot jest odprowadzany na zewnątrz. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji są one idealnym rozwiązaniem zarówno dla doświadczonych wspinaczy górskich, jak i osób początkujących.

Comments are closed.